У МЗС прокоментували заяву Орбана про “фінансово неіснуючу Україну”

Прем’єр Угорщини поскаржився на те, що Європа “змушена фінансувати забагато потреб України”.

14.04.2023
У МЗС прокоментували заяву Орбана про “фінансово неіснуючу Україну”
Фото: МЗС України

Речник МЗС України Олег Ніколенко назвав заяву Орбана цинічною, наголошуючи, що Угорщина отримує від Євросоюзу “чималі гроші” для підтримки економіки.

“На думку глави угорського уряду, без підтримки партнерів війна одразу закінчиться. Чергова антиукраїнська заява. Зовсім не дивуємося, що вона отримала миттєву схвальну реакцію в москві”, – зазначив речник МЗС. 

Ніколенко додав, що підтримка України — це інвестиція Європи у власну безпеку.

“Закликаємо Віктора Орбана глянути правді в очі: підтримка України — не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує, насамперед, у свою власну безпеку. Натомість угорська влада має бути вдячна за те, що на тлі безпрецедентної російської агресії українці ціною власних життів тримають мирне небо над Будапештом та іншими європейськими містами”, — підсумував речник відомства.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Україну “неіснуючою у фінансовому плані країною”. Він заявив, буцімто Будапешт фінансує пенсії та зарплати українцям. Наразі США готують санкції проти угорських чиновників, пов’язаних із урядом Орбана.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.