У Львові водій обматюкав пасажирку та вигнав її з автобуса

Водій автобуса №53 з матюками вигнав з салону пасажирку. Відео інциденту оприлюднили у соцмережах 29 серпня.

30.08.2023
У Львові водій обматюкав пасажирку та вигнав її з автобуса

У дівчини була картка ЛеоКарт. У Львівській міськраді відреагували на цей випадок та повідомили, що водія відсторонять від роботи, а перевізник – компанія «Успіх БМ» проведе службову перевірку.

Відео оприлюднили очевидці, які зняли поведінку водія автобусна №53 (пр. Червоної Калини – Галицьке перехрестя). На відео видно, як водій з матюками виганяє з салону автобуса дівчину. Вона хотіла скористатись електронним квитком ЛеоКарт.

У компанії вже попросили вибачення за нетактовну поведінку водія.

«Така поведінка водія – неприпустима. Завтра ми почуємо його позицію. І, за результатами службової перевірки, буде прийняте рішення про доцільність роботи цього водія на міських маршрутах надалі», – зазначив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

 

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.