Скандальний нардеп зі Львова влаштував конфлікт через евакуйоване авто

5 лютого в народного депутата України від фракції “Слуга народу” в Верховній Раді евакуювали авто Toyota RAV4.
Автомобіль стояв у двох сантиметрах від виїзду з прилеглої території. Отож, машину евакуювали на штрафмайданчик.

06.02.2024
Скандальний нардеп зі Львова влаштував конфлікт через евакуйоване авто

Про це повідомив журналіст, громадський діяч Константин Андрюк.

“Що міг і мав зробити нардеп Камельчук, як порядний, совісний та вихований народний обранець?
Та спокійно сплатити штраф, забрати авто та ще раз почитати ПДР. Все це відібрало би у нього аж 40 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

Однак, нардеп поїхав на штрафмайданчик, де стояло його авто, та заблокував проїзд всім евакуаторам. Камельчук зупинив рух усієї евакуації, провівши там кілька годин.

Він розповідав на штрафмайданчику що його евакуював “неправильний” евакуатор і що це евакуатор неправильно сертифікований. І, мовляв, цей евакуатор не мав права евакуйовувати його авто, яке стояло в 2 см, від виїзду з прилеглої території.

До слова, у червні 2021 року Юрій Камельчук вже потрапив у гучний скандал зі незнанням ПДР. Він нападав на журналіста, розмахував посвідкою нардепа, наступного дня публікував допису у Facebook, а ще через день – писав спростування та обіцяв виправитися.

“Минуло 2.5 років!

Ось чим займається народний депутат Юрій Камельчук у час повномасштабної війни України проти росії. І ось які “висновки” Камельчук зробив від червня 2021″, – підсумував Андрюк.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.