Нардеп Камельчук забув, мабуть, як колись отримав наклейку за порушення ПДР «Зупини лося»

Наш пишаємося!!! Улюбленець червоноградської, сокальської, белзької, радехівської, добротвірської громад Юрій Камельчук став депутатом-активістом, який почав боротися з порушниками правил дорожнього руху на дорогах свого рідного Червонограда.

14.09.2023
Нардеп Камельчук забув, мабуть, як колись отримав наклейку за порушення ПДР «Зупини лося»

Забув, мабуть, як колись отримав наклейку за порушення ПДР «Зупини лося».

Як найнародніший депутат він звернувся ледве не до міністра МВС, генерала поліції Львівської області, щоб притягнути водія до адміністративної відповідальності, який зупинився на пішохідному переході біля коледжу. Поліція здійснювала розшукові дії по цілій області, щоб знати цього «бандита».

Я погоджуюся, що правопорушник має бути притягнутий до відповідальності, але відповідно до закону, а не через мандат депутата.

Водій штраф оплатив.

А тепер до найцікавішого. Активіст Юрій, борець з правопорушниками, напередодні сам скоїв як мінімум два правопорушення. Але люди, погодьтеся. Депутату можна. Це – наш депутат!? Рідний!?

А тепер без лірики. Не хочу називати його так само, як він називав екскерівника «Львівугілля», але ледве стримуюся. (3,14…рас!!! ху, аж веселіше).

Коли ти, Юрко, хочеш махати своєю депутатською «ксівою» перед правоохоронними органами, щоб вони з-під землі дістали водія за порушення, то помахай тепер квитанціями про сплату штрафів за власні правопорушення!!!

А ми подивимося, як то воно, коли не ти, а тебе. Бородою – і в калюжу.

Автор: Олександр Клімов, керівник ГО «Дорожній контроль Захід»

Джерело

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.