У Львові відбудеться прем’єра фільму латвійської режисерки “Нульове громадянство Лінояса”

У четвер, 28 березня, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв за адресою вул. Коперника, 17 відбудеться прем’єра фільму латвійської режисерки та продюсерки Жакліни Ціновської “Нульове громадянство Лінояса”.

26.03.2024
У Львові відбудеться прем’єра фільму латвійської режисерки “Нульове громадянство Лінояса”

Жакліна вже більше року живе в Україні і знімає серію документальних фільмів. Стрічка “Нульове громадянство Лінояса” є першою частиною документальної трилогії під назвою “Добрий день, ми з України”, повідомляє Українське Фотографічне Товариство.

Перша частина розповідає про героїчних захисників України, на “нульовій” лінії – а це не лише професійні військові, а й митці, бізнесмени, які залишили свій бізнес, щоб захищати свою країну, психологи, люди з кримінальним минулим, музиканти та представники інших професій, які пішли захищати свою Україну!

Показ відбудеться за підтримки Почесного консульства Латвійської Республіки у м. Львові.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” та Львівського палацу мистецтв.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.