У Львові покажуть фільм “Про творчість Вікторії Ковальчук”

2 червня о 17.00 у Львівському палаці мистецтв за адресою вул. Коперника, 17, відбудеться презентація слайд-фільму Olega Nadaszkiewicza “Про творчість Вікторії Ковальчук”.

30.05.2024
У Львові покажуть фільм “Про творчість Вікторії Ковальчук”

Про це повідомляє Фотографії старого Львова.

Слайд-фільм складається з трьох частин. До першої частини входять творчі картини, плакати, листівки і писанки. До другої частини – ілюстрації до книжок. І до третьої частини – фотографії і фото-колажі.

“Приблизно за пів року до смерті Вікторії в мене з‘явилася ідея створити слайд-фільм про її творчість, в якому спробувати скласифікувати її багатогранний творчий доробок і дати можливість глядачеві за відносно короткий проміжок часу, а саме пів години, ознайомитись з ним”, – розповідає Oleg Nadaszkiewicz.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.