У Львові лікують захисника, якому ворожий снаряд влучив у голову

Захисник Роман Портний із Запоріжжя, який отримав поранення на фронті у лютому нинішнього року, проходить лікування у Львові.

04.10.2023
У Львові лікують захисника, якому ворожий снаряд влучив у голову

Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні.

Захисникові 35 років. Він на початку повномашстабного вторгнення РФ в Україну захищав прифронтове Гуляйполе, звідки родом. Пізніше брав участь в боях під Авдіївкою на Донеччині. Тут і отримав поранення, коли евакуйовував поранених побратимів із поля бою.

Спершу його рятували у Краматорську Донецької області. Згодом пораненого бійця перевезли на лікування до Дніпра.

Наступні два місяці Роман пробув у комі. Життєво важливі функції його організму були порушені: він все розуміє, впізнає дружину, але не може розмовляти, їсти та ходити. І, щоб повернути захисника до повноцінного життя, його направили до Львова.

Близько п’яти місяців нейрохірурги та спеціалісти центру реабілітації наполегливо працювали з Романом. Пацієнт уже говорить, тримає ложку, може самостійно їсти та вчиться ходити. Свої перші кроки після поранення він уже зробив.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.