Польський хірург повернув слух шістьом українським захисникам у Львові

Польський оториноларинголог Казімєж Нємчик у центрі “Незламні” спільно з львівськими спеціалістами прооперував військових з контузіями та повернув їм здатність чути.

01.09.2023
Польський хірург повернув слух шістьом українським захисникам у Львові

Лише за два дні хірурги прооперували шістьох українських воїнів, повідомляє Львівська міська рада.

Усі шестеро військових мають контузії, внаслідок яких їхня барабанна перетинка лопнула, і вони частково або повністю втратили слух. Цим пацієнтам лікарі зробили тимпанопластику – складну операцію з відновлення положення кісточок середнього вуха. Торік у жовтні, під час попереднього приїзду професора до Львова, таке втручання  виконали вперше.

Професор Казімєж Нємчик уже не вперше приїздить до Львові. Він хоче допомогти якомога більшій кількості людей, які постраждали внаслідок війни, та підтримати українських колег у запровадженні нових методик ЛОР-хірургії.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.