У Львові донором нирки для 39-річного сина стала 70-річна матір

Трансплангтацію органа успішно провели лікарі Першого медичного об’єднання Львова.

02.09.2022
У Львові донором нирки для 39-річного сина стала 70-річна матір

Про це повідомили в ЛМР.

Олегу – 39 років, і він переїхав з Дніпра через повномасштабну війну росії. Його нирки відмовили ще у 2019 році. Медикаментозне лікування не допомагало, хвороба прогресувала, чоловік – батько двох дітей, проходив діаліз тричі на тиждень. А тепер, після трансплантації, він житиме повноцінним життям.

70-річна жінка без вагань погодилася віддати свою нирку сину, пройшовши повне обстеження та переконавшись, що орган підходить ідеально. Зараз єбоє почуваються добре і їх вже виписали з лікарні.

До слова, загалом у Першому медичному об’єднанні Львова за два роки провели понад сто трансплантацій – і це сотня щасливих пацієнтів з усієї України, які отримали шанс на здорове і повноцінне життя.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.