Львівські медики за рік провели рекордну кількість трансплантацій

За 2023 рік лікарі у Львові виконали 128 трансплантацій органів, зокрема лікарі пересадили серця, печінки та нирки, легені.

03.01.2024
Львівські медики за рік провели рекордну кількість трансплантацій

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Загалом медики пересадили 12 сердець, 95 нирок, 17 печінок, 2 легень. Вперше в Україні вони здійснили комплексну пересадку органів – підшлункова залоза та нирки, а також – комплексу серце-легені та успішну спліт-трансплантацію печінки.

Більшість трансплантацій львівські медики проводили спільно з фахівцями лікарні «Феофанія», Інституту серця МОЗ України та Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова НАМН України.

«Горді ділитись тим, що за цей рік в нашому Центрі проведено 15 успішних трансплантацій нирок діткам, наймолодшому пацієнту виповнилось лише 7 рочків», – зазначили у Центрі трансплантології Першого медобʼєднання Львова.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.