У Генштабі закликали не займатися популізмом на темі зарплат військових

У відомстві пояснили, як нараховуються зарплати військовим.

20.04.2023
У Генштабі закликали не займатися популізмом на темі зарплат військових
Фото: умовне

У Генштабі Збройних сил України зазначили, що зараз додаткова грошова винагорода нараховується залежно від районів бойових дій та складності завдань, які виконують бійці.

Зокрема, як і раніше, 100 тисяч гривень на місяць отримують захисники, які воюють безпосередньо на передньому краї. Військовим, які виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях із окупантами, а також тим, хто перебуває на бойовому чергуванні та відбиває повітряні напади противника, незалежно від району виконання завдання платять 30 тисяч гривень.

Якщо ж військовослужбовці перебувають поза зоною бойових дій, у тилу, то додаткові бойові виплати їм не нараховуються. Водночас із 1 лютого 2023 року всім військовим підвищили мінімальний розмір грошового забезпечення до 20 100 гривень.

“Переконані, що у Збройних силах України має діяти справедлива система виплат, яка не буде створювати передумов до соціальної напруги в бойових підрозділах і з повагою ставитиметься до тих воїнів, які ризикують власним життям і здоровʼям. Просимо припинити займатися популізмом і сконцентруватися на обороні нашої держави”, – зазначили в Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, з 1 лютого 2023 року в Україні змінили порядок виплат військовим. Вони залежатимуть від районів перебування, складності та специфіки виконання бойових чи спеціальних завдань.

10 квітня нардепи підтримали поправку в законопроєкт № 8312. Ця поправка передбачає повернення доплат по 30 тисяч гривень усім військовим, поліцейським і рятувальникам до кінця воєнного стану. Проте, у ВР заблокували підписання цього законопроєкту.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.