У ВР заблокували підписання законопроєкту про повернення військовим 30 тис. грн доплат

Там подали постанову про скасування цього рішення.

12.04.2023
У ВР заблокували підписання законопроєкту про повернення військовим  30 тис. грн доплат
Фото: умовне

Про це йдеться на сайті парламенту.

Проєкт постанови, який блокує підписання головою парламенту та президентом законопроєкту про повернення військовослужбовцям доплати у розмірі 30 тисяч грн, вніс народний депутат від партії “Голос” Володимир Цабаль 11 квітня. Наразі її текст відсутній. 

“Поки ця постанова не буде розглянута в залі, спікер не має права підписати закон. А це найближчими тижнями не відбудеться через графік засідання Ради”, – зазначив народний депутат Ярослав Железняк.

Нагадаємо, напередодні нардепи підтримали поправку в законопроєкт № 8312, яка передбачає повернення доплат у 30 тисяч гривень усім військовим, поліцейським та рятувальникам до кінця воєнного стану.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.