У ВР заблокували підписання законопроєкту про повернення військовим 30 тис. грн доплат

Там подали постанову про скасування цього рішення.

12.04.2023
У ВР заблокували підписання законопроєкту про повернення військовим  30 тис. грн доплат
Фото: умовне

Про це йдеться на сайті парламенту.

Проєкт постанови, який блокує підписання головою парламенту та президентом законопроєкту про повернення військовослужбовцям доплати у розмірі 30 тисяч грн, вніс народний депутат від партії “Голос” Володимир Цабаль 11 квітня. Наразі її текст відсутній. 

“Поки ця постанова не буде розглянута в залі, спікер не має права підписати закон. А це найближчими тижнями не відбудеться через графік засідання Ради”, – зазначив народний депутат Ярослав Железняк.

Нагадаємо, напередодні нардепи підтримали поправку в законопроєкт № 8312, яка передбачає повернення доплат у 30 тисяч гривень усім військовим, поліцейським та рятувальникам до кінця воєнного стану.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.