У Франківську презентували виставку речей часів УПА, які досі не виставляли

В Івано-Франківському обласному музеї визвольної боротьби імені Степана Бандери відкрили виставку “Невідома Українська повстанська армія”.

29.09.2023
У Франківську презентували виставку речей часів УПА, які досі не виставляли

На виставці експонують документи, фотографії, листівки, бофони, штемпелі, печатки, медичні інструменти та інші речі часів УПА, які раніше не виставлялися, повідомляє Суспільне.

На виставці “Невідома Українська повстанська армія” представили інформаційні банери зі світлинами часів УПА, а також приблизно 200 експонатів того періоду.

“Основна мета нашої сьогоднішньої виставки — продемонструвати те, що повстанці боролися не тільки зброєю, але й словом. Що вони, як і ми з вами, хотіли залишити для себе спогад, тому робили світлини. Водночас їм потрібно було отримати медичну допомогу”, — каже директор музею Ярослав Коретчук.

З його слів, в експозиції представили предмети з фонду музею та рідкісні речі з приватних колекцій.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.