Скульптуру святого Яна з Дуклі повернули у Бернардинський дворик у Львові

Скульптуру встановили на купол відреставрованої ротонди.

20.03.2024
Скульптуру святого Яна з Дуклі повернули у Бернардинський дворик у Львові

Фігуру, що мала значні пошкодження, з купола ротонди зняли на початку повномасштабної війни та перевезли у майстерню. Там перед початком реставраційних робіт провели ґрунтовні дослідження скульптури та виявили сліди позолоти, яку реставратори відновили, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Над відновленням скульптури працював львівський реставратор Тарас Олещук. Реставраційні роботи профінансувало Міністерство культури на національної спадщини Республіки Польща через Інститут «Полоніка».

До слова, ротонда, що датується 1748-1755 рр., належить до комплексу Бернардинського монастиря – пам’ятки архітектури національного значення.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.