До Львова повернуть скульптуру святого Яна з Дуклі

Відреставровану фігуру незабаром повернуть на внутрішнє південне подвір’я колишнього монастиря бернардинів у центрі Львова.

05.02.2024
До Львова повернуть скульптуру святого Яна з Дуклі

Про це повідомляє “Instytut Polonika”.

Перед тим, як скульптуру XVIII століття повернуть до Львова, відбудеться консервація самої криниці монастиря.

“А тим часом прибираємо таємницю і показуємо вам “backstage” проекту – фото фігури, яка фактично готова повернутися на монастирське подвір’я! Ми з нетерпінням чекаємо цього моменту!” – зазначили у повідомленні.

Довідка:

Бернардинський монастир розташований в історичному центрі міста, його звели ще у першій половині 17 століття як культовий комплекс ченців Бернардинів.

У глибині подвір’я розташована криниця, яку спорудили у 1620 році. Над цією криницею – ротонда, увінчана куполом зі скульптурою. В цьому куполі зберігся розпис на тему чудес святого Яна з Дуклі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.