Майстри зі Львівщини виготовили скульптуру бабака для Куп’янська

У Куп’янську Харківської області встановили скульптуру півтораметрового бабака замість пошкодженого російським обстрілом у 2022 році.

18.03.2024
Майстри зі Львівщини виготовили скульптуру бабака для Куп’янська

Про це повідомив начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

“Для міста Куп’янськ бабак — тваринка особлива. З давніх-давен, ще задовго до часів козачої доби, велика родина бабаків оселилася в Куп’янських степах. Недарма його зображення можна зустріти як на старовинному, так і сучасному гербі Куп’янська. На вшанування символу міста у 2014 році в центральному сквері було встановлено скульптуру бабака. Під час чергового обстрілу міста Куп’янськ ворожий снаряд розірвався поруч зі скульптурою й завдав їй значних пошкоджень”, — йдеться у повідомленні.

Нову скульптуру бабака для Куп’янська виготовили майстри зі Сколівської ОТГ на Львівщині.

“Вже за декілька місяців велетенська скульптура бабака зі справжньої Карпатської смереки була доставлена до міста Куп’янськ. Силами працівників комунальних підприємств символ міста було встановлено на попереднє місце”, — повідомив Беседін.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.