Секретар РНБО заявив, що нардепу Бужанському, який відмовився говорити українською у телеефірі, не місце в політиці

Максим Бужанський не відповів на привітання журналіста «Слава Україні», сказавши «Так, слава Україні» замість «Героям слава». На прохання говорити в телеефірі українською мовою, Бужанський розізлився та заявив, що говоритиме так, як хоче.

02.06.2023
Секретар РНБО заявив, що нардепу Бужанському, який відмовився говорити українською у телеефірі, не місце в політиці
Фото: Максим Бужанський

Коментуючи інцидент із Бужанським, секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов сказав, що нардепу не місце в політиці.

“Недобиткам т.зв. русского міра, які вважають, що в українських ефірах мають право розмовляти на “русскам”, не місце не лише на телебаченні, але і в політиці, і в Україні. Вся проросійська сволота, яка 30 років ґвалтувала і зраджувала країну, має і буде під корінь зачищена і викинута звідусіль як токсичний московський непотріб”, – написав Данілов.

Нагадаємо, депутат Бужанський відмовився спілкуватися українською та «напав» на ведучого. Раніше він єдиний голосував проти призначення 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.