Посадовець на Львівщині купив неіснуючий сміттєвоз за 500 тисяч

Директор одного з комунальних товариств Червонограда підписав акт про прийняття сміттєвоза, якого насправді не доставили.

08.02.2024
Посадовець на Львівщині купив неіснуючий сміттєвоз за 500 тисяч

Про це повідомляє Прокуратура Львівської області.

Директор одного з комунальних підприємств Червонограда уклав з товариством договір про купівлю в них сміттєвої машини. Попри те, що автомобіль ніхто так і не доставив, посадовець склав та підписав акт прийняття-передання товару до договору.

Таким чином він свідомо підписав неправдивий документ.

Внаслідок цього комунальне підприємство безпідставно переказало товариству понад 500 тис. грн. Директору КП повідомили про підозру у службовому підробленні та привласненні грошей. М

айно зловмисника арештували за клопотанням прокурора. Чоловіку може загрожувати до 12 років ув’язнення.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.