На Львівщині бізнесмен привласнив майже 400 тисяч грн оборонного підприємства

Чоловік виграв тендер та отримав майже 400 000 гривень від стратегічного оборонного заводу на Львівщині, проте замовлення не виконав.

22.09.2023
На Львівщині бізнесмен привласнив майже 400 тисяч грн оборонного підприємства

Як повідомляє Державне бюро розслідувань, на початку 2020 року завод оголосив тендер на закупівлю машини контактного зварювання. Обладнання було потрібне для ремонту військової техніки, яку привозили зі сходу України.

Власник підприємства, яке було зареєстроване в Києві, подав пропозицію з найнижчою ціною — 495 тисяч гривень, та переміг у тендері. Після цього завод перерахував 80% суми за обладнання на рахунок підприємства. За умовами, обладнання мали встановити впродовж двох місяців.

“Підприємець не збирався виконувати замовлення, адже у нього не було ані самого обладнання, ані кваліфікованого персоналу, який зміг би провести передбачені угодою роботи. Щоб уникнути виконання передбачених угодою зобов’язань, зловмисник продав корпоративні права у статутному капіталі підприємства іншій комерційній структурі, зареєстрованій в офшорній зоні на Сейшельських островах”, — йдеться у повідомленні.

Чоловікові повідомили про підозру за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.