Директор однієї зі шкіл Львівщини привласнив понад 600 тис. грн на закупці генераторів

Керівнику комунального закладу освіти однієї із сільських рад Стрийського району інкримінують розтрату бюджетними коштів у великих розмірах та службове підроблення.

22.01.2024
Директор однієї зі шкіл Львівщини привласнив понад 600 тис. грн на закупці генераторів

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

У грудні 2022 року за результатами тендеру між комунальним закладом освіти та товариством було укладено договір про закупівлю генераторів.

В угоді містилися завідомо недостовірні відомості – ціни на генератори не відповідали ринковим. В свою чергу, підозрюваний погодив офіційний документ.

Директор комунального закладу освіти розтратив бюджетні кошти при закупці 6 генераторів для навчальних закладів за завищеними цінами. Згідно з договором з місцевого бюджету було перераховано кошти суб’єкту господарювання. Внаслідок таких дій громаді завдано збитків на понад 600 тис. грн.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.