Директор однієї зі шкіл Львівщини привласнив понад 600 тис. грн на закупці генераторів

Керівнику комунального закладу освіти однієї із сільських рад Стрийського району інкримінують розтрату бюджетними коштів у великих розмірах та службове підроблення.

22.01.2024
Директор однієї зі шкіл Львівщини привласнив понад 600 тис. грн на закупці генераторів

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

У грудні 2022 року за результатами тендеру між комунальним закладом освіти та товариством було укладено договір про закупівлю генераторів.

В угоді містилися завідомо недостовірні відомості – ціни на генератори не відповідали ринковим. В свою чергу, підозрюваний погодив офіційний документ.

Директор комунального закладу освіти розтратив бюджетні кошти при закупці 6 генераторів для навчальних закладів за завищеними цінами. Згідно з договором з місцевого бюджету було перераховано кошти суб’єкту господарювання. Внаслідок таких дій громаді завдано збитків на понад 600 тис. грн.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.