Понад половина українців виступають за повне виселення УПЦ МП із Почаївської та Києво-Печерської лавр

Така позиція українців стосується не лише двох головних святинь країни.

06.06.2023
Понад половина українців виступають за повне виселення УПЦ МП із Почаївської та Києво-Печерської лавр

63%, вважають, що Українська православна церква Московського патріархату має бути виселена із Києво-Печерської та Почаївської лавр без можливості подальшого служіння там, повідомляє ZN.UA.

Ще 8% опитаних громадян згодні на співслужіння в храмах лавр УПЦ МП та Православної церкви України. І лише 6,2% опитаних вважають, що вони й надалі мають безроздільно належати колишнім господарям.

«Такою самою підтримкою користуються будь-які зусилля з позбавлення УПЦ МП майна в усіх куточках країни. Попри незаконність рішень місцевої влади, незугарні картинки бійок, хмари сльозогінного газу в храмах, 60% українців підтримують рішення місцевої влади, які відмовляють УПЦ МП у продовженні оренди та використанні культових споруд і земельних ділянок», – йдеться у результатах опитування.

Нагадаємо, Комісія Мінкультури завершила роботу в Києво-Печерській лаврі. Тепер УПЦ московського патріархату має протягом 3 днів покинути монастир.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.