Понад 70% українців вважають, що компроміси з росіянами неможливі – опитування

71,8% громадян України вважають, що війна може припинитись лише у разі перемоги над росією і компроміси з країною-агресором неможливі.

09.05.2023
Понад 70% українців вважають, що компроміси з росіянами неможливі – опитування
Фото: умовне

Про це свідчить соцопитування “Центру Разумкова” спільно з Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

Згідно з результатами опитування, серед тих, хто дотримується думки, що Майдан був справедливим повстанням народу проти диктатури, 19,1% респондентів відповіли, що с росією можна йти на компроміси заради припинення війни, але не всі. Лише 3,3% з-поміж опитаних відповіли, що заради миру треба йти на будь-які компроміси з росією.

Серед тих, хто не є прихильником Євромайдану, найбільша частка прихильників “миру за будь-яку ціну” з рф – 17%. 42% серед них також вважають можливими деякі компроміси з державою-агресором, хоч і не всі.

Також 82,2% українців заявили, що згодні з твердженням, що путін – це Гітлер сьогодення.

Крім того, переважна більшість українців вірить у перемогу України у війні з росією. При цьому не спостерігається суттєвих регіональних відмінностей – жителі усіх регіонів України в абсолютній більшості вірять, що Україна здобуде перемогу над агресором.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.