65% українців мають близьких, які воювали або воюють на фронті

Про це свідчать результати 24-го Загальнонаціонального опитування “Україна в умовах війни”,

21.09.2023
65% українців мають близьких, які воювали або воюють на фронті

Опитування проводилось Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 5-7 вересня 2023.

Зокрема, 49% опитаних мають близьких, які брали участь у воєнних діях в Україні з 2014 по 2021 роки.

З 24 лютого кількість таких українців суттєво зросла: 65% мають близьких, хто воював чи воює на фронті.

Упродовж повномасштабної війни кількість українців, які мають близьких-військових збільшується: ще влітку 2022-го року таких було 54%. За рік – 11% зростання.

Окрім того, згідно з опитуванням у  суспільстві надалі фіксуються найвищі показники довіри до військових: 94% довіряють військовим ЗСУ, 94% – ветеранам нинішньої війни та 93% – ветеранам АТО (ООС) 2014-2021 рр. Незалежно від регіону та віку абсолютна більшість довіряють цим категоріям населення.

Також 79% опитаних вважають, що суспільство сьогодні поважає ветеранів. Водночас у порівнянні з опитуванням у січні 2023 їх кількість зменшилася (у січні таких біло 91%). Протилежну думку сьогодні мають 18%. Більше таких серед мешканців західних регіонів, осіб середнього віку, бідніших респондентів.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.