Поляки підтримують збиття російських ракет біля кордону України

Майже 70% поляків вважають, що їхня країна має почати переговори з НАТО та Україною про збиття російських ракет, що летять у сторону Польщі, у прикордонних областях України.

02.02.2024
Поляки підтримують збиття російських ракет біля кордону України

Про це свідчить опитування IBRiS для Rzeczpospolita.

Згідно з результатами опитування, на ідею посилити ППО у прикордонних з Польщею регіонах України 37,6% поляків відповіли «безумовно так», ще 31,7% відповіли, що «скоріше так».

Протилежної думки — 17,6% опитаних поляків. Понад 13% громадян Польщі зазначили, що не мають думки з цього приводу.

Опитування проводили 26 та 27 січня методом телефонного опитування (CATI). Група складалася із 1070 респондентів.

До слова, росіяни під час масованих ракетних обстрілів України вже кілька разів порушували повітряний простір Польщі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.