Польські протестувальники почали блокувати рух автобусів перед ПП “Медика-Шегині”

З 20 березня польські страйкарі планують пропускати по одному автобусу на дві години як на в’їзд в Україну, так і на виїзд.

20.03.2024
Польські протестувальники почали блокувати рух автобусів перед ПП “Медика-Шегині”

Про це повідомляє Державна прикордонна служби України.

За даними, які надали польські прикордонники, рух автобусів почали обмежувати близько 11:10.

“Організатори блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску “Медика”, суміжному з українським пунктом пропуску “Шегині”. Планують пропускати по одному автобусу на дві години, як на в’їзд в Україну, так і на виїзд”, — йдеться у повідомленні.

Про те, скільки триватиме блокування руху автобусів, наразі невідомо. Перевізників та людей, які планують їхати в Польщу чи повертатися в Україну, закликають враховувати цю інформацію.

Нагадаємо, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на заяви уряду Республіки Польща, який фактично підтримав своїх фермерів, що блокують кордони з Україною, не пускаючи українських перевізників до Польщі. Очільник області закликав підтримати українського виробника та купувати товари “Зроблено в Україні”.

До слова, спочатку протестуваьники планували завершити акцію 10 березня, але згідно з новою заявою, блокада може тривати до 30 квітня.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.