Польські перевізники можуть знову заблокувати кордон

Кордон буде перекрито у пункті пропуску «Медика-Шегині». Розпочнеться страйк 15 січня о 9.00 та триватиме до 15 березня.

12.01.2024
Польські перевізники можуть знову заблокувати кордон

У документі, який опублікував організатор блокади Рафал Меклер, йдеться про те, що акція впроваджується для привернення уваги уряду до складного становища компаній та їхніх працівників у транспортній сфері.

Мітингуючі вимагають запровадження окремої черги для пустих українських вантажівок у системі еШлях, встановлення ліміту дозволів ЄКМТ на вантажівки, вагою понад 7 тонн та запровадження заборони на реєстрацію і вилучення вже чинних ліцензій у транспортних компаній з капіталом поза межами ЄС.

Нагадаємо, що на початку січня на цьому пункті відновився протест фермерів, які блокували кордон у 2023 році, але згодом розблокували його. Цей новий протест тривав декілька днів, адже центральна та місцева влада підписали з фермерами угоду, у якій пообіцяли виконати умови мітингарів.

Після цього з чотирьох найбільших пунктів пропуску вантажного автотранспорту між Україною та Польщею відкритим був тільки ПП «Шегині-Медика».

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.