Уряд Польщі прийняв умови фермерів, які блокували пункт пропуску «Медика-Шегині»

Польське міністерство сільського господарства прийняло всі три вимоги, які висунули фермери для того, щоб не блокувати польсько-український кордон у Медиці.

04.01.2024
Уряд Польщі прийняв умови фермерів, які блокували пункт пропуску «Медика-Шегині»

«Міністерство приймає всі три вимоги фермерів і приймає їх до реалізації», — сказав 3 січня заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак, повідомляє RMF24.

Зокрема, організація польських фермерів «Підкарпатське ошукане село» висунула вимогу щодо запровадження субсидії на кукурудзу та збільшення кредитування фермерів до 2,5 млрд злотих. Мінагрополітики Польщі погодилось реалізувати обидві ці ідеї.

Ще одна вимога — це збереження сільськогосподарського податку на рівні 2023 року.

«Тут підготовлені зміни до Закону, які має прийняти Сейм. Ті органи місцевого самоврядування, які погодяться застосовувати податкові пільги, отримають державну компенсацію», — пояснив Міхал Колодзейчак.

Також міністерство сільського господарства Польщі підтвердило, що міністр надіслав листа асоціації фермерів про підтвердження прийняття їхніх вимог. Раніше фермери заявляли, що продовжать блокаду, призупинену перед Різдвом, бо не отримали від уряду письмового підтвердження прийняття їхніх вимог.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.