Польські фермери повністю заблокували рух вантажівок на чотирьох напрямках

Протестувальники повністю перекрили рух вантажівок з України до Польщі за напрямами пунктів пропуску “Шегині”, “Ягодин”, “Угринів” та “Устилуг”.

12.03.2024
Польські фермери повністю заблокували рух вантажівок на чотирьох напрямках

Про це у коментарі “Укрінформу” розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

“Станом на сьогодні блокування здійснюється на п’яти пунктах пропуску. Нині польські протестувальники взагалі не пропускали вантажівки в бік Польщі у напрямку пунктів пропуску “Шегині”, “Ягодин”, “Угринів” та “Устилуг””, – сказав він.

Також польські фермери пропускають по напряму пунктів пропуску “Ягодин” і “Шегині” вкрай малу кількість автівок із Польщі в Україну – за минулу добу це 50 та 30 відповідно.

За словами Демченка, станом на ранок вівторка на цих п’яти напрямках у чергах на території Польщі загалом знаходяться 1500 вантажівок, найбільше – навпроти пункту пропуску “Ягодин”.

Речник нагадав, що в ніч на 9 березня польські фермери припинили блокування в напрямку пункту пропуску “Корчова-Краківець”, однак це, швидше за все, тимчасово, адже з 13 березня польські фермери планують поновити протест. Черга на цьому напрямку станом на ранок – близько 500 вантажівок.

Легкові авто й автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується, додав Демченко.

До слова,  11 березня віцепрем’єр Олександр Кубраков заявив, що отримав інформацію про випадки зупинки польськими протестувальниками і поліцією пасажирських автобусів, що прямують “до” і “з” Польщі.

Нагадаємо, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на заяви уряду Республіки Польща, який фактично підтримав своїх фермерів, що блокують кордони з Україною, не пускаючи українських перевізників до Польщі. Очільник області закликав підтримати українського виробника та купувати товари “Зроблено в Україні”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.