Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску “Медика-Шегині”

1 березня о 13:00 протестувальники відмовилися пропускати всі вантажівки як в Україну, так і в Польщу.

01.03.2024
Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску “Медика-Шегині”

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в етері телемарафону.

За минулу добу цей напрямок перетнули тільки 47 вантажних транспортних засобів в обох напрямках, зазначив речник ДПСУ.

«Ситуація за останні дні фактично не змінювалася, але сьогодні маємо певну зміну у напрямку пункту пропуску «Шегині». О 13:00, як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку яка слідує чи то в бік України, чи в бік Польщі. Хоч і до цього на цьому напрямку відмічався такий критичний мінімум перетину кордону вантажівками», – розповів Демченко.

Також, за словами представника ДПСУ, значно знизилась кількість перетину кордону вантажівками і в напрямку пункту пропуску «Ягодин».

«За минулу добу там перетнуло кордон 111 вантажівок, які слідували з Польщі в Україну. Як і раніше польські фермери не пропускають жодної вантажівки, яка слідує з України в Польщу», – додав Демченко.

Нагадаємо, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на заяви уряду Республіки Польща, який фактично підтримав своїх фермерів, що блокують кордони з Україною, не пускаючи українських перевізників до Польщі. Очільник області закликав підтримати українського виробника та купувати товари “Зроблено в Україні”.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.