Підполковник на Львівщині змушував солдатів будувати його будинок

Поліція викрила заступника командира військової частини, який змушував підлеглих будувати власний будинок.

24.08.2023
Підполковник на Львівщині змушував солдатів будувати його будинок

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Підполковник та заступник командира військової частини у Львівській області залучив підлеглих до будівництва власного приватного будинку у Яворівському районі на Львівщині. Зокрема в службовий час на об’єкті працювали семеро солдатів.

На будмайданчику в службовий час слідчі виявили семеро солдатів. Крім цього, його дружина відкрила підпільний магазин на території військового містечка, де продавала харчі, які безкоштовно виділяло Міноборони.

«Із середини липня цього року солдати, замість виконання своїх обов’язків з оборони та захисту України, працювали на приватному об’єкті “командира”. До ремонтно-будівельних робіт на своїй двоповерховій віллі він залучив 7 військовослужбовців», – повідомили в ДБР.

Також посадовець налагодив на території військового містечка роботу підпільного магазину, яким керувала його дружина. Там військовослужбовцям продавали харчі, які держава офіційно безкоштовно виділяла для забезпечення військових.

Під час обшуків слідчі виявили будівельне обладнання, документацію і чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність військового, мобільні телефони, а також 14 600 доларів США та 1300 євро готівки.

Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення понад 260 тис. грн застави. Крім цього, його на 2 місяці відсторонили від посади.

За вчинене йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

\

 

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.