У 5-й міській поліклініці Львова ДБР провело обшуки

17 квітня працівники теруправління Державного бюро розслідувань проводили обшуки у 5-й міській полікілініці Львова, що на вул. Виговського, 32.

18.04.2024
У 5-й міській поліклініці Львова ДБР провело обшуки

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Обшуки і слідчі дії пов’язані із тим, що одного з лікарів-травматологів поліклініки підозрюють в отриманні хабаря.

«Львівська міська рада дякує фахівцям за проведену роботу та максимально сприятиме у розслідуванні. Для мерії важливо, аби винні були належно покарані», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що за даними системи Helsi, в 5-й міській поліклініці Львова є два лікаря з фахом ортопеда-травматолога. Також у цій поліклініці працює цілодобовий міський травмпункт №1.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.