ПАРЄ проголосувала за створення спецтрибуналу над путіним та лукашенком

У ПАРЄ зазначили, що російська офіційна риторика, яку ворог використовує для виправдання повномасштабного вторгнення та агресії проти України, має ознаки публічного підбурювання до геноциду.

26.01.2023
ПАРЄ проголосувала за створення спецтрибуналу над путіним та лукашенком

У документі йдеться про створення нового міжнародно-правового механізму покарання за злочин агресії, повідомляє “Європейська правда”. 

Асамблея приділила особливу увагу тому, що відповідальними за злочин агресії мають бути представники керівництва росії та білорусі, які у документі згадуються на одному рівні.

“російські та білоруські політичні та військові лідери, які планували, готували, ініціювали або здійснювали ці дії, і які мали можливість контролювати або керувати політичними або військовими діями держави, повинні бути ідентифіковані та притягнуті до відповідальності”, – підкреслюється в документі. 

Там зазначається, що без їхнього рішення про розв’язання цієї агресивної війни проти України не відбулося б звірств, що випливають з цієї війни. 

Нагадаємо, Європарламент закликав створити спецтрибунал для путіна та лукашенка.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.