Парламент Британії визнав Голодомор геноцидом українського народу

Британський парламент прийняв це рішення одноголосно.

25.05.2023
Парламент Британії визнав Голодомор геноцидом українського народу

Палата громад парламенту Великобританії одноголосно підтримала рішення про визнання голоду в Україні у 1930-х роках геноцидом українського народу. Про це йдеться на сайті палати.

“СРСР винищив мільйони українців, заморивши їх голодом і примусовим переселенням, що нагадує сьогоднішній події в Україні, – підкреслила ініціаторка рішення консерваторка Полін Летхем. – Сталін у 30-ті роки, як путін сьогодні, хотів знищити український народ”.

“Проголосувавши за визнанням Голодомору геноцидом, ми відправимо Путіну і всьому світу дохідливе послання, що британський парламент підтримує Україну, і що ми не потерпимо воєнні злочини, минулі або нинішні”, – зазначила Летхем.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.