Парламент Італії продовжив спрощену процедуру постачання озброєнь Україні

Цим рішенням парламент дозволив уряду власними постановами надавати Україні військову допомогу, хоча за чинним італійським законодавством для цього необхідна згода законодавців.

25.01.2023
Парламент Італії продовжив спрощену процедуру постачання озброєнь Україні
Фото: парламент Італії

Про це пише RAI.

“Україна отримала зелене світло від Палати депутатів, яка продовжила до 31 грудня 2023 року дозвіл уряду передавати Києву військову техніку, матеріали та обладнання”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що це рішення підтримали 215 депутатів, 46 були проти. Серед законодавців, які голосували проти були переважно члени проросійського опозиційного угруповання “Рух 5 зірок”.

Нагадаємо, Італія передасть Україні системи ППО Samp-T, які вражають літаки на відстані до 100 кілометрів, ракети – до 25 км.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.