Італія навчатиме українських військових

Крім того, країна долучиться до навчальних програм ЄС-Україна у Бельгії, Польщі та Німеччині.

18.05.2023
Італія навчатиме українських військових

Італія навчатиме українських військових у школах та на військових об’єктах на своїй території. Про це повідомив італійський міністр оборони Гвідо Крозетто, передає ANSA.

Наразі італійське оборонне відомство розглядає можливість участі в європейській ініціативі щодо навчання українських солдатів. За словами Крозетто, “штабний персонал відправлять до командування в Брюсселі, Польщі та Німеччині”. Також Міноборони Італії запропонує спеціалізовані навчальні модулі. 

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.