Окупант розповів про наказ рф вбивати дітей та жінок

Солдат рф заявив, що йдеться “про повне знищення”. Окупант у розмові з дружиною проговорився про злочинний наказ свого військового керівництва, яке заявило, що потрібно вбивати в Україні всіх жінок”.

17.04.2023
Окупант розповів про наказ рф вбивати дітей та жінок
Фото: умовне

За його словами, їхній вік значення не має. Під “зачистку” йдуть всі, навіть неповнолітні та діти. Відповідне перехоплення розмови опублікувала Служба безпеки України. 

“Нам треба вбивати неповнолітніх, жінок, всіх. Прикинь? Знищення повне відразу, взагалі просто: “стріляйте, нах*й”. Я готовий, але я, якщо чесно, підох*їв. Нам все пояснили: чотирнадцяти, вісімнадцяти, дівчина, пох*й – просто наповал. Йдемо в зачистку”, – заявив він. 

У відповідь його “суджена” підтримала таку жорстокість й нагадала, що обговорила вбивство українців з окупантом ще, коли він був удома: “Ми коли вдома були, дивилися новини, з тобою говорили на цю тему. Хто був мирний – всі поїхали”, – сказала вона. 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.