Українські воїни врятували окупантів, які тонули після підриву ГЕС

П’ятеро російських окупантів, врятованих воїнами Сил спеціальних операцій, поповнили обмінний фонд України.

16.06.2023
Українські воїни врятували окупантів, які тонули після підриву ГЕС

Підірвавши Каховську ГЕС російське командування не зважало на життя власного особового складу: після розливу води десятки окупантів лишилися відрізаними від великої землі на затоплених позиціях на Херсонщині.

Одна з таких позицій занурювалася під воду, а кілька росіян ось-ось мали потонути. Отримавши інформацію про можливість взяти в полон противника, воїни Сил спеціальних операцій вирушили по нього, повідомляє пресслужба.

П’ятьох ворожих бійців завантажили на човни. В цей час з інших позицій противник вдарив по човнах. Втім, усіх полонених доставили живими на узбережжя. Українські воїни під час місії не постраждали.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.