В окупованому Сімферополі вибухнуло авто запорізького гауляйтера

Так званий “помічник віцепрем’єра” Владімір Єпіфанов разом зі своїм секретарем та охоронцем отримали серйозні опіки після вибуху.

19.06.2023
В окупованому Сімферополі вибухнуло авто запорізького гауляйтера

У Сімферополі вибухнув автомобіль із помічником так званого “віцепрем’єра” окупованої частини Запорізької області Владіміра Єпіфанова. Про це повідомили 19 червня російські ЗМІ.

Внаслідок підриву авто ставленик окупантів, його секретар та охоронець отримали сильні опіки. Авто вибухнуло на Євпаторійському шосе о 4:00 ранку.

Владімір Єпіфанов допомагав “віцепрем’єру” з економічним розвитком захопленого регіону. Також він є кандидатом у депутати від “Єдиної росії”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.