«Ніякого хабара не було», – голова Тернопільської облради прокоментував своє затримання

Михайло Головко запевнив, що злочину не скоював, а мова йде про “сплановану, підступну провокацію”, яка готувалася заздалегідь.

03.07.2023
«Ніякого хабара не було», – голова Тернопільської облради прокоментував своє затримання

Як інформує “Тернопільська правда”, Михайло Головко зазначив, що до того було багато брехливої інформації про нього та його родину і, на думку, очільника облради, це свідчить, що хтось хотів з ним розквитатися за його принципову позицію.

“Ті звинувачення, які мені інкримінують, – це повний маразм, абсурд і провокація. Обласна рада вже майже два роки не має відношення до бюджету.Ми не виділяємо жодної копійки і на це жодним чином не впливаємо. Так званий хабар дають тоді, коли людина надає послуги і їй за це дякують чи розраховуються. З нашої сторони не було жодних дій. Цей чоловік був агентом спецслужб під прикриттям. Він пів року ходив по кабінетах, всіх записував, провокував скоєння злочину. Сподіваюсь, що слідство і суд дадуть відповідну оцінку”, — відзначив Михайло Головко.

Він зауважив, що наразі готовий працювати над робочими питаннями.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.