«Ніякого хабара не було», – голова Тернопільської облради прокоментував своє затримання

Михайло Головко запевнив, що злочину не скоював, а мова йде про “сплановану, підступну провокацію”, яка готувалася заздалегідь.

03.07.2023
«Ніякого хабара не було», – голова Тернопільської облради прокоментував своє затримання

Як інформує “Тернопільська правда”, Михайло Головко зазначив, що до того було багато брехливої інформації про нього та його родину і, на думку, очільника облради, це свідчить, що хтось хотів з ним розквитатися за його принципову позицію.

“Ті звинувачення, які мені інкримінують, – це повний маразм, абсурд і провокація. Обласна рада вже майже два роки не має відношення до бюджету.Ми не виділяємо жодної копійки і на це жодним чином не впливаємо. Так званий хабар дають тоді, коли людина надає послуги і їй за це дякують чи розраховуються. З нашої сторони не було жодних дій. Цей чоловік був агентом спецслужб під прикриттям. Він пів року ходив по кабінетах, всіх записував, провокував скоєння злочину. Сподіваюсь, що слідство і суд дадуть відповідну оцінку”, — відзначив Михайло Головко.

Він зауважив, що наразі готовий працювати над робочими питаннями.

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.