Колишній голова Тернопільської облради незаконно зберігав вдома боєприпаси

Національне антикорупційне бюро і САП повідомили про нову підозру ексголові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку.

31.01.2024
Колишній голова Тернопільської облради незаконно зберігав вдома боєприпаси

Про це повідомляє NABU Daily by Олег Новіков.

Під час обшуку у помешканні і на робочому місці ексголови Тернопільської ради детективи знайшли:

  • 60 патронів калібру 5,45×39 мм (зразка 1974 року);
  • 20 патронів калібру 7,62×39 мм (зразка 1943 року);
  • один гвинтівковий патрон калібру 7,62 мм, 1 гвинтівковий патрон калібру 14,5×114 мм із запалювальною кулею;
  • 30×165-мм осколково-фугасно-запалювальний артилерійський постріл унітарного спорядження;
  • 40×53 мм гранатометний постріл HE-FRAG-T DM121 унітарного спорядження з осколково-фугасно-трасуючою гранатою.

Михайлу Головку належить пояснити слідчим, де взяв зі боєприпаси, як збирався їх використати.

Минулого року правоохоронні органи затримали Михайла Головка і двох заступників Тернопільської обласної військової адміністрації під час отримання незаконної вигоди. Хабар вони вимагали у підприємця за те, що підпишуть платіжки про виконання підрядних робіт з ремонту дороги у Збаражі — і за це підприємець отримає з обласного бюджету законну оплату. Загалом посадовці мали отримати 2,4 млн грн «відкату». Затримали їх, коли їм принесли черговий «транш» — 600 тис. грн.

Прокурори клопотали у суді, щоб помістити підозрюваних у СІЗО. Михайло Головко провів там один день — і вийшов на волю, внісши грошову заставу 805 тис. 200 грн. Позаяк Головко надалі не виконував покладених судом на нього зобов’язань, цю заставу було перераховано у дохід держави.

У кінці жовтня депутати Тернопільської обласної ради звільнили Михайла Головка з посади голови

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.