Головко та його заступники виїздили майже 4,5 тонни пального за 7 місяців

За сім місяців 2023 року голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та його заступники Володимир Болєщук й Ігор Сопель виїздили на службових автомобілях майже 4,5 тонни пального.

04.10.2023
Головко та його заступники виїздили майже 4,5 тонни пального за 7 місяців

Інформацію щодо видатків керівництва Тернопільської обласної ради на пальне Politerno надав депутат Ігор Жмінка.

У період з 1 січня по 31 липня 2023 року (саме за сім місяців 2023 року) три службові автомобілі Тернопільської обласної ради марки SKODA KODIAQ, які обслуговують голову Тернопільської обласної ради Головка М.Й., та його заступників Болещука В.М., й Сопеля I.M.:

  • Проїхали (км) – 65 553 км (шістдесят п’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят три км.);
  • Використано бензину+дизель – 4 347.1 літрів (чотири тисячі триста сорок сім літрів: бензин+дизель);
  • Витрачено коштів на бензин+дизель – 207 061.19 грн (двісті сім тисяч шістдесят один грн. 19 коп.);
  • Видатки на технічне (гарантійне) обслуговування службов. автомоб. – 35 203.10 грн (тридяць п’ять тисяч двісті три грн.10 коп).

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.