47 депутатів вимагають зібрати сесію і звільнити голову Тернопільської облради

Вчора, 24 жовтня, депутати Тернопільської обласної ради нарешті зібрали підписи та підтримали заяву про скликання сесії з одним питанням – звільнення голови Тернопільської облради Михайла Головка.

25.10.2023
47 депутатів вимагають зібрати сесію і звільнити голову Тернопільської облради
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко

Як повідомляє видання “Тернополяни”, за дане питання проголоусвали 47 депутатів Тернопільської обласної ради.

У даному переліку є і колеги Михайла Головка з партії “Свобода” – Бутковський Богдан, Любінський Олег, Мисик Володимир, Мормуль Оксана, Заставна Ольга, Чашка Марія, Тимошик Михайло.

Немає у переліку однопартійців Михайла Головка – Головка Назарія, Тараса Дячуна, Олега Сиротюка, Наталії Турецької та Василя Чашки.

Підписалися під документом і діючий голова ТОВА Володимир Труш та заступники голови ТОР Ігор Сопель та Володимир Болєщук.

Загалом у Тернопільській обласній раді 64 депутати, для проведення сесії та відставки голови Тернопільської обласної ради потрібно 33 голоси.

Якщо депутати таки зберуться і в тому ж складі, що поставили підписи проголосуються за звільнення з посади Михайла Головка, то тоді доведеться обирати нового голову ТОР.

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.