Німецький журналіст отримав поранення в Україні

Останні дні він працював у районі Бахмута і Соледара, де нині відбуваються одні з найзапекліших боїв проти російських військ.

03.01.2023
Німецький журналіст отримав поранення в Україні
Фото: Бйорн Штрітцель

Журналіст німецького видання BILD Бйорн Штрітцель, який висвітлює російську війну в Україні, отримав осколкове поранення. Про це повідомив головний редактор BILD Йоганнес Бойє у твіттері, а згодом і сам журналіст

“Він у безпеці (наскільки це можливо), й травма не надто серйозна. Та це нагадування всіх труднощів, яких зазнають журналісти в Україні, щоб розповісти правду”, – написав Бойє.

Сам Штрітцель написав, що отримав поріз на лобі, найімовірніше, через уламок скла, коли вечеряв. Він припускає, що це сталось через падіння ракети неподалік.

“Ціллю, швидше за все, був залізничний вокзал, розташований за рогом, хоча я ще не бачив жодного великого удару на місці падіння, як можна було б очікувати від ракет з великою боєголовкою. Місце перебуває поза зоною досяжності російської артилерії та “Ураганів”, тому також можливо, що це був БПЛА”, – зазначив журналіст.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.