Нідерланди передадуть Україні дві пускові установки до комплексу Patriot

Країна також надасть ракети до цих установок.

20.01.2023
Нідерланди передадуть Україні дві пускові установки до комплексу Patriot
Фото: умовне

Про це повідомляє нідерландський мовник NOS.

Крім того, 65 військовослужбовців морської піхоти до квітня навчатимуть 400 українських військових. Це відбудеться у Великій Британії. 

“Це політичний сигнал для росії, що Кабінет міністрів рішуче налаштований і далі підтримувати Україну”, – заявила міністр оборони Кайса Оллонгрен у посланні до нижньої палати парламенту Нідерландів.

Всього у Нідерландів є три зенітні системи Patriot та четверта резервна. Міністерка зазначила, що Нідерланди мають достатньо систем Patriot для виконання завдань НАТО, тому можуть надати дві пускові установки Україні. 

“Надзвичайно важливо зараз допомогти Україні. Постраждали невинні люди, і ми повинні зробити все, що можемо”, – додала вона.

Нагадаємо, Україна вже має три гарантовані батареї Patriot.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.