Начальник ЛОВА закликав громадськість звертатись напряму до голів громад щодо кричущих непотрібних витрат під час війни

Максим Козицький попросив активну громадськість розібратися в суті закупівель, перш ніж робити гучні заяви.

14.09.2023
Начальник ЛОВА закликав громадськість звертатись напряму до голів громад щодо кричущих непотрібних витрат під час війни

Про це начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Публічно та офіційно до Львівської ОВА звертаються активісти з вимогами обмежити некритичні витрати на Львівщині. Вони вже навіть склали довгі переліки закупівель, з яких чітко видно, що більшість проводять органи місцевого самоврядування. Схоже на те, що ті, хто пишуть подібні звернення, просто не хочуть або не в змозі розібратися в суті закупівель і банально спамлять інфопростір та офіційну скриньку ЛОВА. Тому, перш ніж робити гучні заяви, прошу активну громадськість вивчати питання і якщо певна закупівля справді є кричущою та некритичною, звертатися до голів громад або до Державної аудиторської служби України. Можна, правда, ще довго та безпідставно звинувачувати всіх у всьому. Краще виїхати на місця і запитати безпосередньо у голів та жителів громад Львівщини, чи ці видатки для них важливі. Особисто я неодноразово підкреслював, що у час війни всі наші зусилля мають бути спрямовані на перемогу“, – зазначив Максим Козицький.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.