У Львові вшанували пам’ять полеглих українських та польських воїнів

22 квітня на Львівщину прибула делегація на чолі з Міністеркою фондів та регіональної політики Республіки Польща Катажиною Пелчинською-Наленч.

22.04.2024
У Львові вшанували пам’ять полеглих українських та польських воїнів

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Покладанням квітів та молитвою на Личаківському кладовищі у Львові присутні вшанували пам’ять українських воїнів, які загинули внаслідок війни росії проти України, воїнів Української Галицької Армії та воїнів, похованих на Польському військовому меморіалі.

«Очікуємо на підписання грантового договору для великого інфраструктурного проєкту, який поширюватиметься на Львів, Тернопіль і Кросно. Але починаємо із вшанування тих, хто знайшов вічний спочинок на Личаківському кладовищі. Щодня пам’ятаємо про подвиг наших Героїв. Щодня пам’ятаємо, завдяки кому Україна та мирна Європа є», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.