Начальник Київської міської військової адміністрації вітає всіх з днем створення УПА. На фоні червоно-чорного прапора

Про це пише найпопулярніший київський новинний ресурс. Здавалось би, а що тут такого дивного?

14.10.2023
Начальник Київської міської військової адміністрації вітає всіх з днем створення УПА. На фоні червоно-чорного прапора

На перший погляд це неймовірно. Бо якщо відмотати назад 10 років, то така новина шокувала би суспільство. Я реально хочу подякувати всім цим сміливим хлопцям і дівчатам, які щороку брали участь у Марші УПА в Києві і бились проти комуністів, ФСБешних тітуханів і інших проросійських елементів під час Маршу, а потім на інших суміжних вулицях, і тим самим відстоювали честь тисяч українських вояків, які воювали за українську державність. Це також була частина московсько-української війни за нашу історичну пам’ять про національно-визвольний рух. Війни, в якій ми перемогли.

Українська повстанська армія перемогла москву. Бо її боротьба зберегла в серцях мільйонів пам’ять про наше право мати власну державу. І всі ці люди, які починаючи з 90-х років виходили на вулиці під червоно-чорними прапорами і кричали що москва має бути знищена, були послідовниками боротьби УПА.

Сьогодні червоно-чорний прапор боротьби можна побачити на наших танках. Вулиці по всій Україні називають на честь тих чи інших діячів національно-визвольного руху. Роман Шухевич посміхається нам з неба і показує великим пальцем в гору великий “лайк”. Минулого року він зустрів в теплих обіймах сотенного УПА “Кривоноса” Мирослава Симчича, який дожив до священної війни, до своїх 100 років і був ще при житті удостоєний найвищого вшанування – звання Героя України, підписаного Указом Президента України.

Українська Повстанська Армія перемогла москву. Нам залишається її добити.

З днем створення УПА!

Антон Петрівський

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.