На залізничному маршруті “Варшава – Рава-Руська” почнуть курсувати німецькі вагони

Польський залізничний оператор SKPL, який з жовтня 2023 року здійснює перевезення на маршруті Варшава – Рава-Руська, отримав перші вагони від німецького концерну Deutsche Bahn. Цей рухомий склад планують задіяти на українському напрямку.

29.03.2024
На залізничному маршруті “Варшава – Рава-Руська” почнуть курсувати німецькі вагони

Ще в жовтні польський перевізник придбав у Deutsche Bahn 20 вживаних вагонів, які нещодавно були виведені з експлуатації в Німеччині. Це вагони першого класу типу R109. Вони в хорошому стані та можуть працювати в міжнародних перевезеннях зі швидкістю до 200 км/год. Зараз перші 5 вагонів після ремонту на німецьких заводах вже прямують на базу SKPL у Загужі, повідомляє Центр транспортних стратегій.

За інформацією польських журналістів, не пізніше ніж у травні ці вагони почнуть курсувати на маршруті Варшава – Рава Руська (з пересадкою до Львова), де зараз експлуатуються менш комфортабельні дизель-поїзди SN84.

“Великий інтерес пасажирів змусив змінити тягову одиницю на вагон”, – підтвердив президент SKPL Томаш Страпаґєль.

В польській компанії відзначили, що це означає не тільки збільшення кількості місць у поїзді, але й значне покращення комфорту, на що скаржилися пасажири.

Раніше в інтерв’ю ЦТС Томаш Страпаґєль зазначав, що SKPL готова оновлювати рухомий склад на маршруті у разі потреби таких перевезень. “Ми готові збільшити кількість пропонованих місць на цьому маршруті, запустивши більші дизель-поїзди або замінивши їх на локомотиви з вагонами”, – говорив він.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.