Зі Львова до Києва призначили додаткові потяги

«Укрзалізниця» відкрила продаж на додаткові рейси поїздів наприкінці липня.

26.07.2023
Зі Львова до Києва призначили додаткові потяги

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

У п’ятницю, 28 липня, у рейс відправиться поїзд 163/164 Київ — Львів о 06:28 з Києва та прибуде до Львова о 13:58. Зворотно: зі Львова відправлення о 14:50, прибуття до Києва – о 22:47.

30-31 липня додаткові рейси здійснить поїзд 191/192, який відправлятиметься з Києва о 07:05 та прибуватиме до Львова о 14:49. Зворотно: відправлення зі Львова о 14:37, прибуття до Києва – о 22:05.

Квитки на всі ці рейси вже доступні в застосунку «Укрзалізниці», в чат-боті, на сайті та в касах вокзалів.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.