На Закарпатті затримали чоловіка, який закликав рф “звільнити Ужгород”

Крім того, він агітував до проголошення на території Закарпаття псевдоутворення «Республіка Підкарпатська Русь» та виправдовував збройну агресію рф проти України.

12.05.2023
На Закарпатті затримали чоловіка, який закликав рф “звільнити Ужгород”
Фото: СБУ

Про це повідомляє управління СБУ у Закарпатській області.

Ужгородець на власних сторінках у соцмережах, у тому числі заборонених, поширював заклики до зміни меж території України. Також чоловік публікував заяви, котрі виправдовували чи заперечували дії країни-агресора. Це підтвердила судово-лінгвістична експертиза.

Інтернет-агітатор закликав громадян благословити президента рф на «освобождение Ужгорода от нацистско-бандеровской чумы». Крім цього, репостив антиукраїнський контент від російських пропагандистських діячів.

Ужгородцю повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.